O NAS

Jesteśmy rodzinną firmą funkcjonującą na rynku od 1992 roku. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji gum pasmanteryjnych dzianych. Lata doświadczeń pozwoliły nam dopracować nasze produkty do najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen.

Nasze produkty znajdują zastosowanie w szerokiej gamie branż przemysłu lekkiego – gumy dziane znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle odzieżowym, jak i meblarstwie, bhp i wielu innych.

Przykładamy dużą wagę do jakości naszych produktów. Systematyczne inwestycje w nowoczesny park maszynowy oraz zespół doświadczonych pracowników znających swój fach sprawiają, że dostarczamy wyłącznie gumy pasmanteryjne dziane najwyższej jakości. Idący z duchem czasu park maszynowy pozwala nam produkować gumy pasmanteryjne dostosowane do różnorodnych potrzeb i zastosowań. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych surowców, spełniających wymagania humanoekologiczne wynikające z certyfikatu Öko-Tex Standard 100, które pozwalają uzyskać najlepsze pod względem jakości produkty.

Naszym najważniejszym celem jest Państwa zadowolenie. Staramy się zrobić wszystko, aby sprostać wymaganiom odbiorców produktów. Jakość wykonania, atrakcyjne ceny, szeroki wybór taśm i estetyka – to cechy, które wyróżniają produkty Gumtexu. Naszą mocną stroną jest też miła i pomocna obsługa. Klientom gwarantujemy również terminową realizację zamówień.

Zachęcamy do kontaktu – jesteśmy otwarci na Państwa zróżnicowane potrzeby w zakresie gum pasmanteryjnych.