GUMY NA ZAMÓWIENIE

Poza taśmami gumowymi standardowymi, gumami mocnymi i gumami ze sznurkiem Gumtex proponuje Państwu szeroki wybór gum wykonywanych na zamówienie Klientów. Znajdą Państwo u nas zarówno gumy wzmacniane, jak i gumy łamane oraz pełny wybór taśm wyprodukowanych na indywidualne zlecenie Klientów.

Gumy wzmacniane to rodzaj gum standardowych charakteryzujący się podwójnym oplotem. Ich zaletą jest większa grubość i sztywność. Dostępne są w standardowych kolorach – czarnym i białym. Dodatkowo podwójny oplot sprawia, że prezentowane taśmy gumowe dziane wyróżniają się zwiększoną żywotnością, dzięki czemu można je stosować w miejscach narażonych na szybsze zużycie czy przetarcia.

Gumy łamane to produkt również dostępny w naszej firmie. Delikatnie zaznaczone łamanie umożliwia złożenie taśmy. Tego typu produkty sprawdzają się przy wykańczaniu dekoltów, bielizny czy brzegów rękawów.

Wszystkie rodzaje gum produkowanych przez naszą firmę na życzenie Klientów mogą być przygotowane w szerokiej palecie kolorów. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam także produkować gumy o niestandardowych szerokościach.