KONTAKT

Gumtex Grzegorz Dudek

Zakład produkcyjny:
05-092 Łomianki
k/Warszawy
ul. Kasztanowa 14
tel.: (22) 751 86 29
tel/fax.: (22) 751 12 45

email: gumtex@epf.pl

Szukasz godnego zaufania producenta gum pasmanteryjnych? Zachęcamy do skorzystania z oferty Gumtexproducenta taśm gumowych dzianych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór taśm.

Zamawiając nasze gumy standardowe możesz mieć pewność szybkiej realizacji zamówienia, które dostarczamy pod wskazany adres. Wszystkie zamówienia realizujemy sprawnie i dokładnie.

Wysyłkę zamówień realizujemy zarówno własnym transportem (w okolicach Warszawy i Łodzi), jak i za pośrednictwem firm kurierskich. Zlecenia realizowane są niezwłocznie – każde zamówienie (poza zamówieniami indywidualnymi) jest realizowane w terminie  24 godzin (jeśli zostało złożone przed godz. 12 w południe to wysyłka wykonana jest jeszcze tego samego dnia).

Zachęcamy Państwa do kontaktu. W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem – jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące wytwarzanych przez Gumtex gum pasmanteryjnych. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i oczekiwania.

Wiadomość z pytaniem można do nas wysłać za pomocą zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego, zostawiając swój numer telefonu oraz adres mailowy. Jesteśmy otwarci także na kontakt mailowy lub telefoniczny.  Zapewniamy, że na otrzymane od Państwa pytania odpowiadamy najszybciej, jak to jest możliwe.