NASZE PRODUKTY

Gumy zwykłe

gotowe_internet (68)

Gumy ze sznurkiem

gotowe_internet (37)

Gumy mocne

Internet (1)

Gumy na zamówienie

gotowe_internet (32)

Gumtex oferuje gumy pasmanteryjne o standardowej wytrzymałości produkowane z nici poliestrowych i nici lateksowych z kauczuku naturalnego 38. Wśród naszych propozycji są też gumy mocne, których komponentem są m.in. nici lateksowe z kauczuku naturalnego 28. W podstawowym asortymencie posiadamy taśmy gumowe dziane w kolorach czarnym i białym. Proponujemy Państwu również wielofunkcyjne gumy ze sznurkiem, których najważniejszą cechą jest zwiększona grubość i sztywność.

Staramy się wsłuchiwać w oczekiwania i potrzeby naszych Klientów, dlatego ważną część działalności stanowią gumy pasmanteryjne na zamówienie. Wśród nich warto wymienić gumy wzmacniane oraz taśmy łamane. Wykonujemy także gumy o niestandardowych szerokościach i bogatej gamie kolorystycznej.

Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb wszystkich Klientów, dlatego wytwarzane przez naszą firmę gumy mają różną szerokość: od 4 mm do 50 mm. Produkty konfekcjonowane są i sprzedawane w motkach (o szerokości 4 mm, 5 mm, 7 mm i 10 mm) lub krążkach. Proponujemy również zakup gumy luzem tzw. lagowanej.

Najważniejszą właściwością taśm odzieżowych dzianych produkowanych przez Gumtex jest elastyczność. Zachowują ją przez  długi okres użytkowania. Nie zmieniają kształtu, po rozciągnięciu szybko wracają do pierwotnej długości. Sekretem ich doskonałej jakości są surowce, z których powstają.

Cały nasz asortyment produkowany jest z wysokiej jakości półproduktów, które posiadają certyfikat jakości Öko-Tex Standard 100 – Klasa produktów I, co powoduje, że można je wykorzystać do tworzenia bielizny i odzieży dla dorosłych oraz dzieci. Nie drażnią skóry, są delikatne, przez co bez obaw mogą być stosowane do tych elementów garderoby, które mają bezpośredni kontakt z ciałem.

Nasze produkty odporne na wysoką temperaturę. W procesie produkcji gumy nie są poddawane obróbce chemicznej i termicznej, dzięki czemu nie tracą swych właściwości nawet w czasie długotrwałego użytkowania oraz w wyniku prania w pralce automatycznej i suszenia w suszarce. Pozostają odpowiednio wytrzymałe i nie mechacą się nawet po wielokrotnym praniu.

Gumy od Gumtex to najwyższa jakość, którą warto wypróbować. Zapraszamy do testowania naszych produktów. Jesteśmy gotowi rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości i odpowiedzieć na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu.